| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Psychologické aspekty bydlení

Petře, ale jste ve svým ;-)) nebo ne?
Držím palce!!
mně v článku dorazila hl. poslední věta:
"Cvičištěm pro taktiku a strategii mezigeneračních konfliktů je kuchyně, kde se o prostor mají dělit dvě hospodyně." /
To je totiž můj život....
máme sice jen jednu koupelnu (a dvě skoro vyschlé studánky), ale skoro 2 kuchyně ;) takže to je trošku lepší. ale cvičiště dostatečné!!!
Bydlíme na chaloupce manželových rodičů, máme coby rodinka "jakoby" vršek (2+1 pidi) a dole se společně rekreuje širší rodina + je tam spolenčný koupelnozáchod. Momentálně téměř bez vody ;)
Většina příbuzných jsou moc fajn lidi, ale někdy mi z toho soužití fakt kape na karbid...
Prostě to tu není naše, kdykoliv může přijet kdokoliv, někteří se aspoň hlásí dopředu.
Většinu těch lidí mám moc ráda, ale znova bych do toho nešla. Klidně do hrozných prostor - ale do svýho.
Jsme ale bez peněz, změna nemožná. takže lze jen pracovat na své schopnosti tolerance a snášenlivosti ;-))
Zdravím a všem stavitelům a upravovatelům šťastnou ruku!! ;o)
Sama si to musím pořádně přečíst, platí to u mě stejně - bordel kolem sebe:= bordel v hlavě....
a po 8letech to tu nemám zcela zabydleno a nejsem tu zcela doma....
hrůza, což?! ;-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.