| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Kdybys po dítěti skutečně toužila, strach z porodu by tě nezastavil. Ten jsme měly všechny. Pokud je to opravdu fóbie, možná by pomohla psychoterapie. Porod nakonec stejně proběhne nezávisle na tom, jestli to zvládáme nebo ne, jenom asi není moc dobré rodit "hlavou". Říkala jsem si, že porodily miliony žen, porodím taky. Dovedeš si představit, jaká fuška je porod pro miminko?
Nepropadej dojmu, že císař je zadarmo. Taky jsem skončila pod kudlou. Většina maminek byla po vaginálním porodu třetí čtvrtý den samostatná a celkem v pohodě v rámci možností. Já jsem se nemohla ještě měsíc na posteli otočit a jak jsem si lehla, tak jsem ležela celou noc. Navíc jsem po operaci dostala kašel, což je s pořezaným břichem mimořádně příjemný zážitek. Prvních 24 hodin po operaci na JIPce ani nechci vzpomínat.
Císařský řez je břišní operace se všemi riziky, které operace s sebou nesou. Doufám, že lékaři mají dost rozumu na to, aby nedovolili provádět císaře na přání. Můžeš přece zkusit třeba epidurál. Mohl by pomoci. Můžeš prožít těhotenství s dobrou dulou, která tě podrží.

Promiň, jestli se Ti to zdá drsné. Císař tě před bolestí nezachrání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.