| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Ahoj, kiki klidně si připiš čárku. Mám naprosto stejný nezvladatelný strach. Ač mi je 28 a každý měsíc se odhodlávám k tomu, že další prášek si prostě nevezmu vždycky to dopadne stejně. V poslední době mě partner často přesvědčuje, že už by "byl ten čas" ale mě to prostě nejde. Z mého okolí to nikoho nenapadá podle nich jsem kariéristka tak se ani neptají. ... Pro všechny: mám panickou hrůzu z braní krve, zubaře. Na odstranění pihy jsem se odhodlávala 4 roky. Když mi měl dát doktor injekci s anestézí tak nevěřil svým očím jak jsem se rozklepala. Klepala jsem se celou dobu co jsem na tom stole ležela. Sestřičky mě chlácholily a bylo jim to houby platný, po zákroku kdy jsem vstala ze stolu jsem se složila, další byla operace očí, také pošušňání dopadlo to úplně stejně ještě že tam byla všímavá sestřička neb bych se zřítila rovnou ze schodů, tak tak mě chytila a o tom co jsem prožívala na tom stole radši ani nemluvím. Od malinka jsem od své babičky (která mě vychovávala) neslyšela nic jiného než jak je porod děsná věc a jak by to vůbec nemělo být, to mi také moc nepřidalo. Od té doby co jsme o tom doma začali mluvit se v noci budím spocená ze sna o porodu... fakt zážitek... bojím se bolesti a přitom kolikrát vím, že to bolet nebude (viz. braní krve) a stejně se budím 14 dní předem ) a to podotýkám, že na tu krev musím chodit pravidelně co půlrok od mých 13ti let)co kdyby to přeci jen bolelo... a pak mi některá maminka může říct "co děláš každá to vydržela tak ty musíš taky" skutečně si myslím, že kdo ten strach nepoznal neví o čem tady mluvíme stejně tak jak (snad zatím) my nevíme jaké to je mít dítě. Tak prosím nechte si vyhádření typu ty naděláš. Všem takovým bych přála jednou jedinkrát ten NÁŠ strach prožít. Mateřství zdar

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.