| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Kiki, neboj, to určitě překonáš, když se do toho zakousneš. Já jsem někde četla, že někdo měl podobné problémy jako Ty. Nebylo to sice myslím kvůli porodu, ale taky měl ten dotyčný z něčeho strach nebo nervózu nebo tak, četla jsem to dokonce na více místech, takže se mi to už trochu popletlo a nemůžu napsat nic konkrétního. Ten terapeut dotyčného třeba přenesl do hypnózy a pochopil, proč má potíže a pomohl mu to odstranit, úplně ho nastartoval do života. Někdy pomůže klasický homeopat aplikací určitého léku, který vyvolá v tom dotyčném jisté pocity, které si v sobě následně zpracuje, prostě uzdraví ho svým citlivým vedením, že jej prostě nasměruje. Nepřijde to samo, to žádný lék nedovede, každý se musí zapojit do svého uzdravení. Nebo může být terapie bez hypnózy, třeba etikoterapie apod., to jsou různé typy. Ale to si musí každý asi chtít pomoci hlavně sám, to Ty chceš viď? Takže to je vlastně už skoro po problému a všechno bude dobrý!! Já osobně jsem chodila na rodinnou psychoterapii, protože jsem měla problémy s rodičema a moc jsem si nevěřila, nechala jsem se od nich děsně rozhodit. Pak už jsem terapii nepotřebovala, hned první sezení mě tak nastartovaly a uklidnily, že to bylo dostačující a pak už jsem pokračovala doma. Držím pěstičky!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.