| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Znám ten pocit, který popisuješ - panická hrůza z bolesti, nevíš jak dlouho bude trvat, zda hodinu nebo půl dne.... A tak než nevědět co se bude dít s tvým tělem, raději do sebe necháš říznout skalpelem. A neodradí tě ani informace kamarádek, které císaře měly. Jizva bolí také, navíc doba hojení je daleko delší než u běžného porodu.... Je to řešení! Já jsem před dvěma lety zoufale hledala porodnici, kde císaře provedou - nevím od kud jsi, ale tento vstřícný přístup si můžeš koupit v Praze - v areálu nemocnice Bulovka sídlí soukromé gynekologické zařízení Meda. Platí se tam za vše (prohlídky, ultrazvuky, normální porod, císař...), ale pracují tam profíci se dvěmi astestacemi, jsou milí, dodržují čas objednávek, když čekáš déle jak osm minut, omluví se ti. (Nečekala jsem tak dlouho ani jednou. Nedám na ně dopustit! Doporučuji. Možná už ti Medu nědko doporučil, já jsem všechny příspěvky nečetla. Budu ráda, když dáš vědět, jak se u tebe situace vyvíjí. Držím ti palce. Hodně štěstí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.