| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pylová alergie trápí stále víc lidí

Tak já sice fleky přes celou ruku nemám, jenom přes půl a jeden - trávy. Pak se mi ještě objevilo obilí. Přes rok beru Staloral (3 roky), ale žádné změny k lepšímu nepozoruji. Teď beru Zodac a přemýšlím co do nosu a očí si koupit. Od víkendu už mi z nosu nic neteče, bo se naprosto neprůchodně ucpal. Špatně se mi jí, při polykání mi zaléhají uši, v noci se nevyspím, mám totálně vyschlo v krku. Kupodivu mi zatím nenatekla huba (jak dýchám jenom jí). Každý okolo mě lituje jak jsem pěkně nastydlá, jen kolega alergik chápe.
Já jsem jako dítě ve sterilním prostředí nevyrostla (jsem stejný ročník Monty), mamka brala všechno s rozumem, ale alergii (a atop. ekzém) mám taky jako jediná v rodině (začala až v 18). Teda už jediná nejsem, syn je od 6.5 let taky alergik na trávy a teď se mu objevil i ekzém. Dcera je od miminka atopik a na alergii máme podezření.
Kupodivu mi prospívá ježdění na kole a na kolečkových bruslích - to mohu volně dýchat, ale nesmím se zastavit, to pak to zase začne a s větší intenzitou.

Nemáte někdo nějaké rady jak přežít? Na kole nemohu jezdit 24 hodin.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.