| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

ahojky nejsem zrovna z těch co odepisují na články, ale musím tě uklidnit....bála jsem se skoro jako ty, doktory přímo nesnáším, každá kontrola u ženského mě bolí, tak jako milování, ale nakonec mateřství vyhrálo nad bolestí ...Po 8 letém manželství se nám podařilo v r.2003 otěhotnět, bylo mi 29 a panická hrůza s porodu, tajně jsem si prála uspat, ale bohužel, přenášela jsem a porod mi museli vyvolávat,trápila jsem se celý den a pořád byla otevřená jen na 4cm,nakonec a to už o tom málem ani nevím jsem rodila císařem, malý už byl na tom špatně....dneska jsem měsíc po druhém porodu máme druhého syna a zase císařem, teď už ovšem plánovaným, protože jsem riziková pacientka - trpím trombofilií apod.
Můžu ti říct, že je to hrůza, holky po normálním porodu jsou na tom líp než já,bolest je brzy přejde, ale já se trápím už dlouho... bolí mě ještě teď celé břicho, jizva tvrdne, rudne, praská, bolí při kojení, nošení prostě pořád, chodím na čištění jizvy-katastrofa...proto ti přeju vydrž to, stojí to za to, bojí se určitě každá z nás, ale né každá to přizná....přeju ti brzké otěhotnění a hladký, rychlý porod s manželem....jestli budeš chtít jakoukoli pomoc napiš a já se ti ozvu ...s pozdravem Hanulka a kluci

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.