| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Tak to ona si pamatuje - např. včera skákala na posteli a povídá mi "táta zlobí". Tak jí říkám, že ano, že se táta zlobí a já taky, když skáče po posteli nebo gauči, že máme strach, že spadne ... A různé další věci - něco udělá, co nemá a hned mi řekne - "ne ne ne nedělá" :) A je fakt, že když pak sedí a nemluví a kouká, tak máme strach, jestli není nemocná :))). Jsme rádi, že je živá a šikovná a tak, ale někdy na to člověk už samozřejmě nemá nervy ... No tak snad bude líp. Ale pak zas budou jiné starosti :)) A děkuji, že si se mnou "povídáte" - nemám žádnou kamarádku s takhle malým dítětem (jen jednu, ale zas na druhém konci Prahy, takže se nevídáme a navíc ona nekamarádí s počítačem, takže si občas napíšeme sms a to ťukání dlouhých zpráv mě zas tak nebaví ...) No a ostatní mají už větší děti a chodí do práce, takže není moc čas a nebo jsou bezdětné zatím. Takže pak takové ty aktuální starosti nemám moc s kým probrat a porovnat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.