| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Zjevně jsem naprosto katastrofální matka. Můj syn se normálně baví s cizími lidmi a dosud mne nenapadlo, že by neměl nebo by na tom bylo něco špatně.
Když to dovedu do extrému, tak se docela divím, že ty děti vůbec máte - předpokládám, že nejsou plody incestu uvnitř rodiny a k jejich zplození bylo zapotřebí účasti elementu, který byl zpočátku rovněž "cizí". :o)))
Čím to je? Paranoia vytvořená sdělovacími prostředky? Zbytnělý pocit vlastní výjimečnosti? Neříkejte mi, že má většina populace sociální fóbii. Opravdu nemůžu přijít na to, co je na "cizích lidech", nota bene senilních stařících tak strašně moc špatně, že od nich vaše děti musí být izolovaný? Nechcete jim brát iluze čistýho a nevinnýho dětství střetem s realitou?
Můj syn ví, že lidi zestárnou a umřou. Nejsem si jistá, jestli přesně ví, co to znamená, jestli dokáže ve čtyřech a půl letech přijmout definitivu smrti, ale nemám důvod před ním tajit zjevný věci. Stejně by se dřív nebo později zeptal. A opravdu bych chtěla vědět, jak vy vysvětlujete svým dětem, proč se nesmí bavit s nějakou babkou v parku nebo si od ní vzít bonbón. Syn jednou přišel s tetou z procházky a nadšeně mi líčil, jak mu nějaký starý pán v krámě dal Fidorku. Čím to, že mi to nepřišlo podezřelý, že jsem s ním nejela na výplach žaludku, protože v tý Fidorce mohly být nedej Bože drogy nebo aspoň ošklivý stařecký bacily?
Pokud vychováváte děti k tomu, že bejt obyčejně lidsky hodnej, pozornej, přístupnej k dialogu apod. je ŠPATNĚ, asi se pak není co divit, že je tolik mladistvých, co ty starý lidi okrádaj a jsou schopný jim i fyzicky ublížit, protože je to přece póvl, kterej nestojí ani za odpověď na pozdrav... :o(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.