| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Báro,
"musím" pro mne konkrétně znamená třeba k dětskýmu doktorovi do poradny, kam jít bez dítěte je jaksi zbytečná cesta. :o) Přesněji řečeno, nemusím já, ale někdo by tam s ním asi zajít měl. :o)
Se mnou je to v tomhle ohledu těžký, já zastávám názor, že člověk musí akorát umřít, když už se narodil, a všechno ostatní může. Psycholožka mi nedávno řekla, že si všechno v životě racionalizuju - takovým tónem, jako že je to špatně - nevím, možná to je "špatně", ale mně to vyhovuje. Nedělám nic, co dělat nechci. Dost lidí mi tvrdí, že to takhle nejde, jenže mně to jde už skoro 33 let. Tudíž některé tvoje "musím" je pro mne osobně nepochopitelný, protože já bych to prostě neudělala. Obecně to asi chápu, jasně, tak to člověk udělá; konkrétně ne, nevím co by mne mohlo donutit udělat něco, co nechci, co mne nebaví, ničí, vyčerpává. Tzn. nechodila bych se řvoucím dítětem nikam, kam by se dalo dojít bez něj nebo kam by s ním mohl dojít někdo jinej. Nebyla jsem ani jednou na procházce s kočárkem, protože to považuju za naprosto příšerný, za totální ztrátu času. Prakticky nikdy jsem nebyla s batoletem na pískovišti nebo dětským hřišti, ze stejných důvodů. Možná kdybych měla notebook, tak by se to dalo. :o)
Ale to je fakt věc přístupu, každej jsme jinej, jenom píšu za sebe samotnou - uznávám, že se svým přístupem "zvířete z lesa" jsem asi trochu exot, ale holt jsem se takhle narodila. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.