| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Millko,

ale proto jste na to přeci 2!!!!!!!!Je "slabost", že nestihnes/nemáš sílu vyžehlit, protože jsi 6 x za noc kojila??????? Tak to tedy prrr....jsme 2, jsme rovnoprávní, tak ve všem....Naštěstí OBA moji manželé - ten ex i tento, se kterým máme Mišku - byli stejní - ochotně přijali roli rovnoprávného partnera - protože jsme třeba spolu pracovali na stejné pozici ve stejném podniku na stejných směnách... prto neexistovalo ani za bezdětna, že on by o volnu "odpočíval" a já žehlila/prala/vařila....

Paní na úklid je mi proti srsti... mně byvadilo, jak skládá prádlo, jak leze do nějakých mých věcí - byť by to byla jen skříňka na čistící prostředky...sahla by mi na lux, čural ana můj záchod...Máme sice doma trošku nepořádek, okna nemám mytý od snad jara, ale nemám doma špínu, 5 minut na vytření našeho pidibytečku si denodenně vyšetřím...

Monty, představ si, že mě bavilo i přebalování, i koupání, i praní....Pokud bych byla doma s malou, sama, tak bych se zbláznila...Já potřebovala "probrat" kolegy, manžele, děti, učitele, prodavačky...zkrátka všechno to, co tebe nebaví....a bylo pro mě přijatelnější drncat kočárek hodiny po parku, než se svíjet na gauči zatímco vedle moje dítě je fialové řvaním, a já mu prostě nemůžu pomoct...po pár týdnech toho řvaní, kdy jsme tvrdila, že se prostě jen vzteká, totiž všechny instinkty vypnou...kromě toho, který zabrání to dítě zalehnout....něco takového, jako hladový pláč, mokrý pláč, osamělý pláč byl u nás jeden nekončící šílený řev ....na nás se hodil ten vtip, nebo už nevím, kde jsem to četla " že dítě spí v noci 12 hodin, ale nikdo nám neřekl, že po 5ti minutách...".-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.