| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Bobe,
prozradím ti sladký tajemství. Při tvý inteligenci mne zaráží, že ho ještě nevíš.
Ty si můžeš MYSLET, že mám - dejme tomu - podprsenku o velikosti 75B. Já to budu VĚDĚT.
Jsem ten poslední, kdo by se vytahoval dítětem. Nebo čímkoli. Nejsem na to typ. Ale člověče, když mi něco nezávisle na sobě řekne x lidí, tak se nad tím minimálně zamyslím. Když půjdeš po ulici a někdo ti řekne "pane, máte na rameni ptačí lejno", podíváš se? Nebo počkáš, až ti jich to řekne deset, dvacet? Nebo tě prostě nevzrušuje možná přítomnost ptačího trusu na rameni, takže se nepodíváš?
Mně je naprosto jedno, jestli z mého syna vyroste prezident nebo popelář... ale když mi dvacet (třicet, padesát...) lidí řekne - lidí, kterým můžu být já i on v podstatě u prdele - že má na rameni ptačí lejno, podívám se. :o) A když si nebudu jistá, tak si to ověřím srovnáním s někým, kdo ho tam podle mého mínění nemá a těch dvacet (třicet, padesát...) lidí mi event. potvrdí, že na tom druhým rameni žádný lejno není, když si nebudu jistá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.