| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Hm, ano, každý jsme jiný. A nejspíš každý žijeme v úplně jiném světě. Já například neznám v reálném životě žádné ženy s dětmi, které by jim 24 hodin denně vymýšlely program a "věnovaly se jim". Dokonce znám spíš takové, které se jim "věnují" podstatně kratší dobu denně než já a to je co říct, když dle příspěvků zde jsem vyvrhel společnosti. :o)
Syn byl dneska s jednou tetou na chatě u Sázavy. Jezdí tam rád, má tam kamarády, s tetou se pokaždé "vyřádí", konkrétně tahle teta si ho bere cca 2x do týdne a chodí s ním po nejrůznějších akcích (planetárium, botanická zahrada, ZOO, Národní muzeum, Bambiriáda apod.). Já totiž musím pracovat, aby měl chlapec co jíst, do čeho se oblíkat, aby bylo z čeho platit školku, kroužky, aby měl hračky, knížky a tak dále. Mně na něj nikdo nedá ani "vorla". To, že v sobotu sedím u PC znamená, že pracuju a při práci odskakuju někam na net, což sice užírá čas k práci, ale je to holt takový můj nepěkný zlozvyk.
Když se vrátili, šel se vykoupat, umyla jsem ho mejdlem, protože byl zpocený a smrděl, pak se chtěl koukat na Piráty z Karibiku, ale bál se u toho, tak jsem s ním šla vedle do pokoje, hráli jsme si, povídali, pak jsem mu přečetla nějakou knížku o dinosaurech a šel spát. Nezavřela jsem ho do krabice od televize ani neslepovala izolepou. Dokonce ho ani nebiju.
Já nevím, co děláte s dětma vy, pokud chodíte do práce. Pokud ne a jste na MD, tak představu z okolí mám (sama jsem na MD nebyla), ale sakryš, ty moje kamarádky na MD se dětem věnujou opravdu intenzivně. Děti si hrajou samy, když jsou malý, tak v postýlce (ohrádce), když jsou větší, tak v pokojíčku. Ale jak říkám, každý jsme jiný a já zjevně žiju v úplně jiné realitě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.