| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Bezva, že jste vzpomněli ostatní země a jak to chodí tam. Žila jsem v zahraničí dohromady asi rok a nepamatuju, že bych kdy viděla jakoukoli agresi ze strany důchodců. Tady jsem to zažila opadovaně.

Příklad? Když jsem byla těsně před porodem prvního dítěte, seděla jsem jednou v tramvaji a nastoupila cca 60letá důchodkyně. Zařvala "tak snad vstaneš, ne?!" a přísahám, že kdybych velmi rychle nevstala, byla by si mi sedla na klín (resp. na břicho).

Ještě chcete příklad? Víte jak lidi s batohem na zádech ho v tramvaji často nesundavají a blokují uličku? Já to taky nemám ráda, ale řeším to tak, že dotyčného slušně požádám, aby si batoh sundal, nebo aby mi ho aspoň nestrkal do obličeje, když sedím. Nezažila jsem, že by mi ten člověk nevyhověl, většinou se omluví. Opakovaně jsem ale viděla, že důchodci stejnou situaci řeší tím, že do dotyčného provinilce vší silou strčí a doprovodí to něčím jako "kráva jedna, bude mi tady s tím klumpem překážet".

Pořád tvrdím, že slušných důchodců je většina, ale pokud se setkám s něčím podobným, je podle mě naprosto na místě se ozvat, a to bez ohledu na věk nebo cokoliv jiného toho kterého důchodce (nebo nedůchodce, to je fuk).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.