| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

To je ono, nečekáš, že tě pochopíme? Já tě chápu, nutné je ale pochopit i jiný názor, jiný postoj k věci, který vyplývá z naší povahy. Já jsem typická samotářka, nestojím o žádné kontakty s lidmi, působím asi velice nepřístupně a trvá mi dlouho, než se s někým sblížím. Jsem ovšem velice zdvořilá, někdy až přehnaně. Můj syn je naopak velice komunikativní, takže většinou zapřede rozhovor, já počkám až ho dokončí, nechci ho učit nedůvěře.Na druhou stranu ho důsledně učím, že pokud je sám, s cizími lidmi se bavit nesmí. Bohužel nemohu žít v iluzi, že vtéto době a v tomto místě je pro něj bezpečno. Nechci, aby se stal snadnou kořistí pro kohokoliv, zloděje, nebo úchylného člověka. Článek v úvodu byl asi zaměřen proti komukoliv, kdo obtěžuje, je fakt, že osamělí důchodci to dělají dost často, ale je fakt, že i oni musí umět respektovat přání a postoj matky, která je odpovědná za výchovu a bezpečí svého dítěte a nikdo nemá právo jí něco vyčítat, protože jen a jen rodiče ponesou důsledky své výchovy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.