| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pomóóc, důchodce!

Kubulo,
ono to zřejmě vypadá, že tady propaguju, aby děti útrpně "podržely" důchodcům a nechaly se drbat na hlavičkách, jen aby náhodou nedaly najevo, že se těch starejch špinavejch chudáků štítí a neuvrhly je do sociální izolace.
Nic takovýho jsem ale nenapsala. :o)
Já jenom nejsem příznivec řekněme elitářství a předposranosti z toho, že za každým bukem číhá zloděj nebo pedofil a proto radši budeme ke každýmu odměřený a nepřístupný. Nelíbí se mi trend uzavřenosti v buňce vlastní rodiny, kdy všechno zvenčí je špatný a potenciálně ohrožující, zatímco ti "naši" jsou super a fajn, i kdyby každej den zkopali na ulici psa a ukradli v práci dva balíky kancelářskejch papírů.
Syna prostě vedu k tomu, že lidi jsou dobrý i špatný, že nikdo není jen dobrej nebo jen špatnej, že nemusí bejt k nikomu servilní, ale neměl by bejt k nikomu ani hrubej. Nebudu s ním utíkat před každým bezdomovcem, aby na něj náhodou nesáhl eanou ručičkou. On bude žít ve světě, kde bezdomovci s eanejma ručičkama běžně existujou a bude k tomu stejně dřív nebo později zaujmout nějakej postoj. Ovšem pokud v něm budu od dětství pěstovat důchodcofóbii nebo homelessfóbii, tak to podle mne není dobře. Nechci, aby posuzoval lidi podle vnějších znaků. On si sám rozhodne, s kým bude nebo nebude kamarád. Je to jeho život a jeho hlavička, kterou by eventuelně někdo toužil drbat. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.