| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Popálení na duši

Ahoj,
myslím, že po přečtení článku se téměř každá maminka cítí oslovená a může dát k dobru nejednu příhodu. Máme opravdu opatrného syna, který i když rád sportuje a není žádná buchta, tak si odmalička dává pozor - nevzpomínám si, že by někdy upadl, když začal chodit atd. Když opomenu drobnější příhody, jak mi vypadl z kočárku nebo z postýlky, dvakrát rozražené čelo atd., máme dvě příhody ze kterých mě mrazí dodnes. A za všechny můžeme my, rodiče. Když byly malému asi dva roky, byly jsme v na dovolené na Korfu a třetí den se to stalo. Šli jsme na pláž, malý byl v golfkách, manžel se rozběhl s kočárkem, nevšiml si řetězu, který tam jindy nebývá a golfky se překlopily a manžel spadl na syna. Bylo to jako ve filmu, naštěstí nic zlomeného nebylo, obličej malého jedna modřina a dovolená ve stínu hotelového pokoje.
Další příhoda je celkem čerstvá. Byla jsem přesvědčená, že v šesti letech už nemusím zamykat vše co by bylo nebezpečné a tak jsem práčky, které jednou denně bral, nechala v koupelně na poličce, dost vysoko, ale vylezl si tam. Naordinoval si večer tři prášky, což jsem samozřejmě nevěděla. Uložila jsem ho v půl osmé, v půl desáté večer přišel manžel a vynadal malému, že v pokojíčku svítí a uložil ho. Ničeho si nevšiml. Kolem druhé hodiny v noci mě probudilo světlo v koupelně, myslela jsem si, že šel malý na záchod, ale světlo svítilo dál, vstala jsem a načapala jsem ho s prášky. Byl úplně omámený, mluvil jako ožralý, řekl, že si přivstal, aby si vzal prášek, naložili jsme ho, rychle do dětské nemocnice. Po cestě se smál rozmazaným barvám semaforu a mluvil z cesty. Naštěstí byl druh a množství prášků na hranici dávkování, že mu nemuseli pumpovat žaludek a hlavně bez následků, druhý den měl rozbor krvě a moči v pořádku. Z opice se v nemocnici vyspal, po dlouhém prozpěvování a mluvení z cesty konečně druhý den odpoledne usnul a když se probudil, byl jako dřív. Všechno je teď znovu pod zámkem v pevně věřím, že další chybu dlouho neuděláme.
Natalie

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.