| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když je v rodině špatná komunikace...

Ronnie, nechápu tvoje vášně. Tak jako ty máš právo do plavání s dítětem chodit, tak já mám právo tam nechodit. Nemusím o tom "hodně" vědět, stačí mi, že to, co vím, mě nijak nepodněcuje to absolvovat.
Co se týče toho porodu, tak to sem nepochopila už vůbec. Máš pocit, že dýchat u porodu se člověk musí učit? Musí se to dokonce učit v kurzech? Já ten pocit nemám. Porod je přirozená věc a každá matka ví, co u porodu má dělat. Kdybys musela, porodila bys bez kurzů, bez nemocnice i bez personálu. Předporodní kurzy beru jako společenskou událost, kde se matky seznámí, třeba pokecají, na něco se zeptají, předají zkušenosti... no nevím, třeba sem o něco přišla, ale spíš si myslím, že ne.
A proč by ze mě jako PA měly mít "radost" kdyby mě měly učit prodýchávat stahy? Od toho tam snad sou, když někomu něco nejde... teda měly by být, že jo...
Já se třeba cítím pod tlakem, když sem vystavovaná tomu, že musím chodit do těhotenských kurzů, protože je to nejlepší pro dítě. Že musím jíst zrovna tyhle a tyhle vitamíny a pít tady ty koktejly, protože je to nejlepší pro dítě. Musím s dítětem chodit plavat, protože je to taky nejlepší a chodit na kurzy břišního tance s dítětem v šátku, to je taky dobrý. Musím mu kupovat boty se žirafkou, protože jinak se mu zkroutí nohy a musím mu dávat Nutrilon, protože dávat levnější mlíko by se sakra nevyplatilo. Musím kupovat ty nejdražší plínky, protože jinak se mi dítě osype a když se osype, tak použít jedině Rybilku, protože je přece nejlepší. Dále musím koupit dítěti antibakteriální mýdlo, který ale tak vysuší pokožku, že musím koupit mega hydratační krém (ten nejlepší a nejdražší).
Je to fakt vysilující se v tom zorientovat. A protože si myslím, že moje dcera rozhodně všechny tyhle doporučený věci nepotřebuje, tak je neděláme, a nekupujem.
Tím samozřejmě neberu nikomu to, že se mu něco z toho líbí a chodí na kurzy gravidjógy nebo něčeho podobnýho. Pro mě za mě....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.