| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

To Raduna:..nazacatek se omlouvam ze nepisu hacky a carky...nejak mi to tu blbne..Jinak ja jsem sem jeste neikdy nepsala,ctu to vsechno a hltam a hltam vase nazory a zkusenosti.Dekuju ze jsi sem napsala ten nazev problemu,kdyz ma nekdo neprekonatelny strach z porodu..Aspon uz vim cim trpim..a nepreju vam to nikomu..stastne to zeny co se v klidu tesi na mimco bez nejakeho sileni..To neni muj pripad..Silim z te predstavy ze bych mohla nekdy rodit uz od te doby co jsem pochopila pojem porod..Jsem rozhodnuta rodit jedine cisarem a taky bych kvuli tomu jela treba az za hranice kdyz by to bylo nutne.Hodne lidi tohle vubec nemuze pochopit jak nekdo muze rasi jit na operaci a snaset pak tu bolest po operaci,cevkovani,jizva a kdesi cosi..jenze tohle je opravdu o psychice..clovek ten klasicky porod proste nikdy nechce zazit protoze to pro nej predstavuje neuveritelne trauma..samozrejme na cely zivot...Jo jak tady nekdo psal nazor ze kdyz clovek nevi do ceho presne jde tak je dobry se podivat na nejaky videa..videla jsem jich asi tak 100 s tim ze bych se mohla uklidnit ze to tak hrozny neni ale bohuzel to jsem nemela delat ted uz se moji panika neprosto potvrdila,protoze jsem tdea nevidela zadny co by probihla pekne..samy rev,bolest,krev..no totalni humus..takze ted jeste ke vsemu vzniklo ze mamtotalni trauma z tech videi..takze staci aby se kdykoli reklo neco o porodu,kdykoli vidim tehotnou nebo ordinaci v ruzove zahrade{i takove prkotiny to vyvolaji]..zacne se mi delat totalne spatne,na zvraceni,uzko,jsem jak malatna..mam vsechny ty videa pred ocima..a pak prozivam stav ktery vyustuje az v pocit co takhle se zabit abych to uz nikdy nemusela resit nebo na to jen myslet..Ale za svuj zivot jsem vdecna,mam se dobre,jsem zdrava,jsem panbickar..a tak byhch to brala jako hode spatnou vec..K psychiatrovi jsem nesla,protoze ma temer kazdy spatne zkusenosti,jen da prasky,ktery jsou nebezpecny a rekne at se hodis do klidu..Ja potrebuju popripadne nekoho kdo mi da indikaci k tomu cisaroj...Jinak ale vim neco o tom ze na prani cisar existuje,tak budu doufam ze to pujde porad..Protoze tohle silenstvi me jinak bude provazet cely zivot..Jo ale jeste nove poznatky: Vyslechla jsem neco od doktoru a to je ze:Pokud clovek vi ze nesnese velikou bolest,samozrejme prah bolesti je individualni,nebo vi ze urcitou bolest nesnese,tak muze nastat veliky problem..Z bolesti ketrou cloved hodnoti jako nesnesitelnou muze a stava se to,nastat sokovy stav i nasledna smrt...No a dlasi vec co jsem zase rozebirala s jednou takovou carodejkou:]]..ta se zabyva psychickou pricinou telesnych nemoci..a nazor ma i to popisuje ve sve klizce i na porod..Kdyz jsem se nad tim zamyslela,ja na takovy veci moc neverim,tak to vlastne ma neco do sebe..Uvadi vetsinou=ne vzdy musi bzt pravdou,zeny ktere se cele tehotenstvi raduji,tesi na dite,nemysli na silenosti,rodi vetsinou v pohode...Zeny ktere se cele tehotenstvi stresuji s porodem,maji z toho onen neprekonatelny strach,jejich porod byva silenost..protoze jsou sevrene desem a nejsou schopne uvolnit cetu pro dite..A nakonec zenz ktere maji dite nechtene,neprali si aby se nekdy narodilo,maji problem take,dite nechce ven..Myslim ze tahle carodejnicka verze ma hooodne pravdu,rika vlastne ze bychom si tedy mely mit moznost vzybrat jak chceme rodit..ci klasicky nebo cisarem..bohuzel ale takovahle obycejna logika temer nikoho v nasem zdravotnictvi nezajima..je pak vyjimek,diky Bohu za ne a preju si jen at jich je vic..Tak tot muj roman..nebo spis tragedie?:]

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.