| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Císařský řez na přání

Kdyz to tak ctu,tak te opravdu chapu.Ja jsem rodila v breznu.Jsem ten typ cloveka,ktery proziva hystericky zachvat i kdyz se pichne spendlikem.Nenavidim bolest,krev a vsechno to okolo.Kdyz jsem otehotnela,myslela jsem na to,ze porod nejspis nezvladnu.Snazila jsem se na to moc nemyslet,ale nasly se dobre duse,ktere mi licily sve tragicke porody.Samozrejme,ze jsem videla i porody na videu.Zensky tam rodily ctyrkilovy deti....Bylo to hrozny.No abych to zkratila.Prisel den myho porodu.Porodni bolesti jsem mela 23 hodin, porodila jsem skoro ctyrkilove dite,meril 54 cm a jeste k tomu me pri porodu roztrhnul,protoze kdyz lezl ven,tak skrcil rucicku.A jaky to bylo?Bylo to v pohode.Jasne,porod boli,ale ne tak,jak ty si myslis.Neni to bolest,ktera se neda vydrzet.Je to uplne normalni a prirozeny.A hlavne,kdyz uz je dite na svete,tak ani nevis,ze te neco bolelo.A ze se u toho krici?Ty zeny nekrici bolesti,ale aby ulevily tomu tlaku, kdyz dite leze ven.Jestli si myslis,ze cisar bude neco lepsiho,tak to vazne neni.Znam spoustu holek,ktere by radsi rodily normalne.Jestli mas takovy trauma z porodu,tak se vazne porad s psychiatrem jeste nez otehotnis,protoze psychicka pohoda je v tehotenstvi to nejdulezitejsi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.