| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když je v rodině špatná komunikace...

Dobrý večer,
tvrdit, že obecně platí, že Dítě se rodí do směsi krve, fekálií a moči je naprostý nesmysl. Stát se to může při tom jak člověk tlačí, ale nedá se to takhle říci. Pokud budem takhle "hezky" popisovat porod tak tomu opravdu hodně pomůžeme a navíc jak jsem hned reagovala to není žádná pravda - tedy není to obecná pravda.
Já navíc z mých kamarádek neznám nikoho kdo by takto porodil a to jsme se o porodech bavily celkem intimně, protože mě to před mým prvním porodem zajímalo. Tak to máte asi z nějakého toho zvláštního článku tady z Rodiny.

Jinak kde najít osvícenou vedoucí kurzu? Já jsem hledala a našla. Nejdřív jsem začala chodit do jednoho kurzu a ten mi vůbec nevyhovoval, protože jsme dostali informace, které si můžu přečíst v kdejakém časopisu typu Miminko. Tak jsem začala více pátrat a našla. Kurz byl naprosto skvělý a velmi, velmi levný. PA věděla o čem mluví a porodům skutečně rozumí. S PA která kurz vedla jsem pak i rodila, tak jsme se před porodem scházely několikrát i individuálně i s manželem. Musím říci, že mi to moc pomohlo, především proto, že jsme prostě prošly co může při mém porodu nastat, co si já přeji, co je naopak v porodnici možné a poznaly jsme se. Když jsem pak rodila, tak tam byla hezká atmosféra plná důvěry, což pro mě bylo naprosto prioritní.

Přestože jsem můj předporodní kurz vychválila, tak si nemyslím, že kurz jako takový by byl 100% nezbytný (obzlášť když není moc kvalitní). Avšak něco si o porodu zjistit předem než do toho člověk jde určitě stojí za to. Dnes existuje poměrně hodně knih ve kterých je dost informací a mohou sloužit jako dobrý zdroj informací.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.