| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč nechci být snažilkou

Drahé dámy, právě procházím úplně stejným stavem. A má osobnost je naprosto stejná jako Vaše. Můj život funguje povětšinu času tak, že co chci, toho docílím. Obvykle to bývá "teď hned". Funguje to tak v mém soukromém životě a dvakrát toli v mém pracovním. Neumím čekat. Všechno musí být perfektní. Neexistuje "to nejde". A teď je ze mně naprostý zoufalec. I přesto, že k tomu pravděpodobně nemám žádný důvod. Všechno je perfektní. Akorát... Naše první těhotenství se taktéž "přihodilo". Bylo to velké překvapení. Ale milé. Bohužel jsem samovolně potratila. Ale když už jsme do "toho" byli tak uvrženi snažíme se teď znovu. Plánovaně. I já vůbec nerozumím, a nic nevím o tom jak funguje ženské tělo. A do teď mi to nevadilo. Zřejmě teď nastala doba, kdy začít se zajímat :) Dnes večer jsem propadla depresi, jinak jsem naprosto optimistický člověk, můj smích, věčný, je prý nakažlivý a lidé okolo mne se (jak říkají) rádi nechávají "nakazit" :) Ale teď mám depresi. Koupila jsem si krabičku cigaret a pivo. A prasím. A nemám výčitek. A snažím se najít na tom lepší stránky, zůstat optimistou (i když to jsou lidé bez dostatku informací, což by tedy odpovídalo) a snad se mi brzy vrátí dobrá nálada a klídeček. A když čtu tady ty příspěvky, myslím že to hodně pomáhá. A tak Vám všem ostatním přeji, ať se zadaří oč se snažíte, v co doufáte a co si přejete :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.