| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Návrat s prázdnou náručí……

Ahoj, jsem tu nová. Hrozně se trápím. Snažila jsem se najít odpověď na internetu a našla jsem Vás. Moje předevčírem narozená první neteř Majda umírá. Už jsme se s rodinou chystali na návštěvu do porodnice, ale švagrová druhý den volala, že je zle. Majdu odvezli do Motola a zjistili neoperovatelnou srdeční vadu - nedostatečně vyvinuté srdce, nebo tak něco, přesně jsem se to ještě nedověděla. Porod byl jen o 14dní dříve, protože švagrová ležela už dva měsíce v nemocnici, kde ji pořád dělali vyšetření a UTZ, hlídali předčasný porod a stále říkali, že je OK jen se musí šetřit, aby mělo mimčo dost živin. No a stejně...V Motole se divili, prý se to mohlo zjistit dřív, kdo to teď rozřeší. Chtěla bych jim nějak pomoct, ale nevím si rady. Já mám syna 3,5roku a dceru 11měsíců. Teď se jim bojím i zavolat. Oni jsou tak super, naše děti od miminek rozmazlovali, jezdili k nám 2-3x do měsíce a to bydlíme 150km od sebe. Teď se bojím, kdy zavolají tu hroznou "poslední" zprávu. Sama si tu bolest vůbec nemůžu představit. Prosím, poraďte, jak jim můžu pomoct? Jde to vůbec? Budou nás ještě chtít vidět? Nebude jim pohled na naše děti jen působit větší bolest? Stále se ptám PROČ?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.