| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hlavně ať je zdravé ...

Při čtení tohohle článku mi tekly slzy prodem.Né snad, protože by jsem chtěla tuto rodinu litovat,ale protože něco podobného prožívám s mým 2 letým synem.Otěhotnět jsem nemohla, pomohla až operace.Těhotenství bylo jen samé lítání po nemocnici vyšetření a hospitalizace. Porod byl šílený,ale zvládla jsem ho podle slov všech zdravotních sester a lékařky a také svého manžela na výbornou!po všech těch útpách se mi narodil syn,tedy kus chlapa.4,12kg a 54cm.Při vyšetření ultrzvukem bylo zjištěno, že má reflux močových cest a zvětšené ledvinové pánvičky.Hned jak jsme se tohle dozvěděli,přestali jsme věřit ve spravedlnost na tomhle světě.A znova začalo to hrozné ježdění po nemocnicích, hospitalizace a různá vyšetření pod narkouzou.Matyášek měl teprve 3měsíce a prošel si tolika vyšetřeními,kolika si neprojde už starý člověk.Vše by jsem vzala na sebe,jen aby byl zdravý.Při každém nachlazení jsme nespali,protože obavy ze zánětu močových cest,který by vše jen zhoršil nebraly konce.Nakonec se vše zlepšilo a operace nebyla nutná.Bohužel při poslední návštěvě na nefrologii nás paní doktorka poslala opět na vyšetření.Prý se jí to nezdá a nemá tady u nás takové podmínky aby vše náležitěvyšetřila,posilá nás do Olomouce,kde jsme celou dobu na všechna vyšetření jezdili.Máme strach ,máme moc velký strach, jak vyšetření dopadne.Ale my věříme, že naš tak vytoužený Matyášek bude zdravý.Nikdy by jsem nevěřila,že věta:Hlavně ať je zdravé může mít takový význam!!!Držím vám palce!!!!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.