já sice nejsem klinická logopedka,jen logop.asistentka v m.š. a šíleně mě rozčílil výrok autorky, která o nás mluví s pohrdáním. My totiž pracujeme s dětmi každý den - ony 1x za 14dní. Čí je pak výsledek? Paní doktorky nebo rodičů. Myslím že si odpovíte samy. A k dotazu na autorku článku bych jen řekla: pokud má chlapec mluvidla fyziologicky zdravá, je jen na učitelce ve školce a rodičích jak budou s chlapcem pracovat (myslím intenzitu). Všechno se dá dohnat. Některé děti začnou mluvit opravdu později a až dostanou ten správný rozum, to znamená až pochopí jak na to, výslovnost se lepší každým týdnem. U nás v m.š. pracujeme už s dětmi tříletými a to tak, že si hrajeme s mluvidly - rozhýbáváme je. A v návaznosti na mluvidla pak stimulujeme i jemnou motoriku (hra s prstíky) která s mluvením velmi souvisí. To doktorky- logopedky určitě nedělají. Komlexnost je velice důležitá, paní logopedky!
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.