| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

Cituji autorku:
Přinesli mi ji malátnou a apatickou až druhý den ráno, přičemž si neodpustili poučování, jak ji "smím" držet, jak kojit, jak nosit, jak pokládat a že ji nemám dávat k sobě na postel, "kvůli hygieně" - povídá jedna ze sester

Tak pokud já vím, tak očistky jsou infekční. Takže mě taky poučili, že malou nemám přebalovat na prostěradle, kde ležím, nijak mě to neurazilo, dokonce jsem byla ráda, protože jsem na tom byla stejně, jako autorka a vůbec mně to nedošlo. Z těch uvozovek "kvůli hygieně" usuzuji, že autorce to nedošlo stále.
Přesto, když jsem s malou spala v posteli, tak neřekli ani popel. Šlo jim jen o to přebalování v místech postele, kde běžně byl můj zadek:-)

Sorry, ale já si nemyslím, že každý zdravotník a lékař je nepřítel žen a rodiček. A přiznám se, že obraty o zlých očích a vytrhávání dítěte a cosi o hnisu mě nutí nechápavě kroutit hlavou. Já přeji Lucii, aby se tak negativního pohledu na porod brzy zbavila a snažila se dívat dopředu a užívat miminka:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.