| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

Lízo, jistě. NIcméně třeba já u prvního porodu byla v situaci, že jsme byli bez auta. Resp. měli jsme starou dodávku Š 1203, kterou jsem ovšem musela roztlačit, pokud jsem se chtěla svést a která těsně před termínem do věčných lovišť odešla úplně. Moji rodiče a brácha jsou neřidiči, manželovi rodiče auto mají, ale velice neradi půjčují - nabídli mi odvoz, ovšem jak tchyně, tak tchán mají vyježděnou trasu garáž-chata a jedou-li jinam, je to děs běs... no a já jako těhotná jsem se s nimi bála o život :o))) Ehm, hormony... Jak manžel, tak já, nejsme zrovna společenští, z toho vyplývá i omezené množství přátel - já měla jednu kamarádku v záloze, která by mě mohla do porodky hodit... pokud by zrovna nebyla v práci nebo nemusela zaobstarat svoje děti. A pokud bych si vzala taxíka, tak opět jenom na nějakou dojezdovou vzdálenost, rozhodně bych s ním při porodu nejela trasu Praha - moje oblíbené Vrchlabí :o/ už jen z ohledu k řidičovi ;o) Ostatně, jinam než do nejbližší porodnice by mě nehodil ani tchán, to mi řekl zcela jasně (původně jsem u prvního porodu na doporučení kamarádky jeden čas uvažovala o porodnici kousek za Prahou). Njn, pokud je někdo společenský, určitě se mu i auto shání líp, než když to spolu táhnou dva samotáři :o)

Určitě máš pravdu, já to posuzovala podle své situace z pozice oněch "samotářů" a vyhovující porodnicí přes půl republiky :o/


-----------------------

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.