| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

Lizzie,

jenze zena pri porodu a po nem a prvorodicka obzvlast nema zrovna moc sil a odvahy nekomu neco rikat a vyminit si neco jineho, nez je ji nuceno. Ja nevim, jak bych pri prvnim porodu reagovala, kdyby nekdo delal neco jinak, nez jsem chtela. Ale nastesti se tak nestalo.

Treba ted vim, ze jsem schopna bojovat - za svou holcicku kdykoli. I za sebe asi, ale tam ten pocit neni tak silny, nevim proc.

A jinak s tim radovat se z toho, ze maji zdrave dite....je to presne tak, jak psala Grainne (doufam, ze nekomolim jeji nick) - prodelala jsem to stejne, co ona, jen o tyden pozdeji, tedy ve 23tt. A to, ze mam doma zdrave krasne dite me sice tesilo, tesi a vzdycky tesit bude, ale neda se tim utisit bolest z proziteho...to se proste musi prezit, presne, jak to Grainne napsala. Chce to cas. U me je to dnes presne 5 mesicu...utika to jako blazen. A zrovna vcera to na me padlo a brecela jsem. Ze mame nadhernou dceru pomaha, ale neutlumi to bolest. Proste to tak nefunguje...

Preju ti, at tvuj porod i zivot jsou krasne a vicemene bezstarostne....A vim, ze vis, co mam za sebou. Jen jsem mela potrebu to napsat znova, aby si to treba precetly i jine zeny, co Lucii odsuzuji....ony ji jen proste nechapou, protoze neprozily to, co ona. A kazdy z nas vnima ruzne veci jinak....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.