| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

Proboha ženy! Já jsem psala, že si já myslím, že to tak hrozné není, omlouvám se všem, které tím trpěly a měly trauma. Opravdu to bylo nepříjemné, ale vydržely jste to bez následků, nebo jste měly trauma? Když už jste si tím některá prošla?To celou dobu řeším.Samozřejmě akceptuji, že u některých je to značný problém, ale mluvit o znásilnění??? Nejsem zástancem toho aby se to dělalo paušálně, proto jsem psala, že pokuď někdo nesouhlasí, neudělají mu ani jeden ze zmiňovaných zákroků, to mi prosím netvrďte!To už opakuju po stopadesáté, nikdy jsem netvrdila, že je to nutné a hotovo! Zatím jenom jeden dotaz reagoval na to, co tady tvrdím, že to prostě jde odmítnout. Nevěřila bych, že někoho tak nadzvedne můj komentář, že oholit se doma snad není takový problém. Ještě jednou se všem, kterým to problém dělá omlouvám. Mě by třeba hodně vadilo, co už jsem jednou zmiňovala, ale ani kdyby mi klystýr neudělali a já se totálně vyprázdnila, natrhla křížem- krážem III.stupněm, otřepala bych se a dejme tomu se stěžovala. Není ideální se v tom takhle utápět a snad alespoň v tom, že to nepůsobí dobře ani na mimčo se mnou souhlasíte, nebo? Já si taky zažila docela trauma po porodu a z velké části za to může personál, možná jsem měla chuť se i stěžovat, možná jsem měla, ale to, že to se mnou a díťetem nakonec vše dobře dopadlo mě ze všeho dostalo. Já myslela, že je to přirozené.A to taky nikomu nevsouvám. Co mi opravdu trošičku vadí je, že si článek přečte trošičku citlivější nastávající maminka a opravdu jí z toho nebude zrovna nejlépe. Je napsaný podle mě zbytečně přehnaně expresívně a věřím a doufám, že spousta žen by to tak špatně nenesla, jen se zbytečně vydesí předem. Už mě nebaví se bránit různým vyhlášením a prohlášením, když nikomu nic nevnucuju, jen mám pocit, že mě se tady vnucuje, že jen tak a tak je to správně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.