| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

proč berete za schazování to, že by se mohla každá žena oholit sama doma nechápu. Co jsem tak hrozného řekla, že jste nabyly dojmu, že tím chci někoho schazovat??? Nikoho jsem tím schodit nechtěla jenom jsem se prostě tak divila, ale nevadí vám náhodou, že tak křečovitě bránite svoje "pravdy" až úplně odmítáte ty "pravdy" ostatních? Každý příspěvek, který né zrovna soucitně spolutrpí s autorkou je napadající, útočící soudící. Spousu věcí opravdu na článku nechápu a prostě bych třeba pochopila, že né každý je schopen nemocniční přístup překousnout, ale to co je v článku popsané mě jako normální reakce nepřijde! Některé situace jsem konkrétně vypsala, opakovat se mi je už nechce, ovšem na ně nikdo nereagoval. Řeší se tady dookola jen nástřih, klystýr, holení. Co tak hrozného na pokálení je? Proč tak toužíš po klystýru? Řeknu to asi tak, pokuď by mi ho nedali a já se úplně po...., bude mi to nepříjemné ale nezhroutím se! Jo kdyby mě někdo holil bylo by mi to taky moc nepříjemné, ale nezhroutím se. Vadilo by mi hodně, kdyby mi vzali dítě, ale proč si myslet, že mu chtějí ublížit? Pokuď už teda Lucka nebyla schopná se bránit u porodu, myslím, že se měla sebrat a o děťátko se informovat a netvrdím, že je správné, že ji personál ty informace nepodal. Bylo to pro Lucku vše určitě nepříjemné, ale trpět a popisovat věci takovou formou, nevím. Snad bych si myslela, že zdravé dítě člověka naplní strašnou sílou a energií, aby to nebral až tak tragicky. Snad jsem nikoho nenapadla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.