| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

Taky bych se tady maminek co mají dcery zeptala, zda jim nechaly píchat dírky do uší? To je totiž taky zcela nepotřebné, zbytečné, bolestivé navíc někdy nebezpečné a mimčo se těžko ubrání.

Jj, souhlasím :o) Holky po narození uši píchnuté neměly. Starší holce jsem je nechala píchnout ve školce, když si o to řekla a i po čase "na rozmyšlenou" na naušničkách trvala. Mladší má čtyři roky pryč a zatím si o ně neřekla, tak je nemá.

A taky jsem netvrdila, že by se ženy hollit měly, pozor ptala jsem se jestli je to problém.
Ale vždyť to je pořád dokola :o) Pokud se žena holit nechce a ty se jí zeptáš, jestli je tedy problém, aby se oholila doma... tak co jako? Prostě se holit NECHCE, tak NEMÁ DŮVOD se holit doma. PROBLÉM je v tom, že TY trpíš utkvělou představou, že by u porodu žena být oholená měla, tak je její povinností se oholit. Ale ono to tak není, odborné doporučení WHO (MMCH šířené též českým ministerstvem zdravotnictví) zní: NEHOLIT, je to zbytečné. Proč tě tedy zajímá, jestli pro ty, co se holit z jakýchkoli důvodů nechtějí, je problém se oholit doma? Prostě nechtěj, tečka. Jestli TY s tím máš PROBLÉM, tak to je TVŮJ PROBLÉM, ne jejich. MMCH já se taky ke konci těhotenství neholila, maximálně tak "do plavek", neb jsem si "tam" neviděla. Pro lékaře moje neoholení PROBLÉM NEBYL, protože jsem rodila v porodnici, KDE SE NEHOLÍ. Kdo oholený přijde, ten oholený je, kdo oholený nepřijde, ten oholený není. A co jako? Lékaři si na nic nestěžovali


---------

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.