| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

Sylvie vnucujete tady vasi predstavu a spravnost o neoholovani v dobe porodu a nazyvate to porusovani prav.Rekni si o to,napis si to,dej jim to hlasite vedet.To vsechno je dnes mozne.Pokud po tomto te stejne oholi,pak se muzeme bavit o nejakem porusovani.

Marcelko, však hej :o) Vždyť autorka článku píše, že řekla, že nechce oholit a stejně ji oholili. Takže už se můžeme bavit o porušování práv? ;o)

A napiš mi, kde jsem já nebo někdo jiný někomu vnucovala, že se k porodu holit nemá. Já jenom píšu, že

1) na pacientovi nemůže být provedený takový zákrok, se kterým nesouhlasí (až na výjimky, pravda)
2) WHO rutinní holení u porodu zařadila do kategorie praktik jednoznačně škodlivých nebo neefektivních a které by měly být eliminovány

Tedy suma sumárum že autorku článku nemohli zdravotníci v porodnici proti jejímu nesouhlasu oholit (viz bod 1) a že je vzhledem k dostupným lékařským znalostem je nesmyslné, aby se holila doma, když se holit nechce (viz bod 2)

S čím máš tedy problém?


Vy tady tvrdite,ze vsem lekarum musi vyhovovat neoholeny porod tj.stejny postup,ale tak to tedy neni.

Mně celkem nezajímá, co vyhovuje lékařům, naopak je by mělo zajímat, co vyhovuje mně ;o) Já si nenechám (třeba) vyrvat zub jenom proto, že zubařce víc vyhovuje zuby trhat než spravovat.


Jinak nevidím důvod, proč bych měla rodit doma, když zrovna já chci rodit v nemocnici. Kupodivu nemocnice nebyly vyhlášeny za místo, na kterém neplatí zákony České republiky, takže by je lékaři měli dodržovat

----

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.