| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Víte, co je EB viróza? Mononukleóza.

Dobrý den, chtěl jsem se zaptat před dvěma lety jsem, jsem měl angínu(prý), po té jsem mival stále zvýšené teploty to jest 37,3 atd, jako nic moc, ale přesto když jsem tu teplotu měl, tak jsem se necítil příliš valně. Nyni po dvou letech mi konečne jiná doktorka udělala testy na monukleozu, a řekla, že ji mám(to jsem nevěděl jestli se mám radovat, nebo ...., bo konečne, alespoň na něco přisli). Mám zvišené EBV Igm 1,53 ++ meze <0.89 jinak ostatní jsou v pohodě. Tak jsem se chtěl zeptat co mám dělat, bo mi nic valného neřekla(až na tu teplotu mi taky nic není , nemám uzliny, nemám bolest v krku prostě nic), jen že mám mít klid na lůžku, a to je vše. Jinak ty dva roky jsem v pohodě sportoval, jedl tučná jidla atd. Nijak se to nezhoršilo, Tak jsem se chtěl zaptat jestli omezím sport a tučná jídla jestli to pomůže a teploty přejdou nebo už je to moc dlouho a mám se na to vyprdnout a žít dál. Sice 6 měsíců bych to vydržel. Díky za radu měj te se ahoj Petr

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.