| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí v Ostravě

Danielo!
Já už opravdu nepotřebuji vysvětlovat, jak je holení zbytečné, už mě pravda ani nebaví se k tomu vracet. Já bych se i jen pro ten důvod ulehčení práce doktora vyholila, budu opakovat je to moje vagina co šije, šije jich za den několik, tak proč né, to se týče ale jenom mě.
Co se naušnic týče, já věřím, že né každému to přijde jak plně srovnatelný zákrok ale já to ani tak nebrala(těžko se zavděčím všem). Já chtěla jen vědět, jestli nepotřebnost a zbytečnost některých zákroků řeší některé ženy jen v oblasti svojí vaginy, nebo uvažují tak i jinde. Jsem velice ráda, že většina áno.
To, že jsme zákonní zástupci svých dětí je snad každému z nás jasné, ale to snad není argument na zbytečnost píchání oušek.
Těší mě, že si se o píchání radila se svoji doktorkou, ovšem nevím jestli ve valné většině pediatři na píchání nevidí nic špatného a teď jsme u toho, kdyby si se ptala svého gynekologa na holení a on by ti řekl je to důležité, navíc to nic není, dělá se to tak si to nechte udělat, poslechla by si???
Píchání může být nebezpečné, ale ani kdyby nebylo proč ho nechat dělat miminkům, když už tak toho ve svým mlaďounkým věku musí zažít moc nepříjemného? Proč je neušetřit jednoho zbytečného zákroku, který můžou absolvovat, až si o něj sami řeknou a je celkem jedno kdy to bude.

A porad a dokola tady jde jen o to - mit moznost volby a rozhodnout se. A nedelat neco jen proto, ze je to pro nekoho jineho jednodussi, protoze se to tak dela a podobne....
A podivej jak pěkně si to napsala, sama bych to na závěr nenapsala lépe:-). Jen dodám, dopřejme i naším dětem možnost volby u zcela zbytečného zákroku i když jsme jeho zástupci:-))
Tohle je snad moje první a poslední diskuse. Nevěřila bych co času to sežere a jak mi to nedá spát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.