| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svatební...

Zažil jsem malou svatbu - vdávala se spolužačka a pozvali jen nejbližší rodinu ženicha a nevěsty. My, spolužáci, jsme jim byli jen před radnici popřát a zazpívat. Pak jsem šli do hospody. Po pár hodinách pro nás přijel nevěstin bratr, že se to tam u nich nedá vydržet, jaká je tam nuda, tak ať to tam koukáme přijet roztočit :o) I stalo se.

Kamarád měl velkou svatbu. Jenže to tam nikdo neorganizoval, nikdo se nestaral o zábavu, takže lidi, co se znali, utvořili malé hloučky a bavili se jen mezi sebou. Nuda příšerná.

Moje sestra měla mezinárodní svatbu. Brala si Američana s takové dost zvláštní rodiny, a měla strach, jak ji, jako nevěstu, rodina přijme. Takže chtěla mít svatbu okázalou, protože Američané si na to potrpí. Obřad byl na jednom českém hradě, hostina pak v přilehlém zámečku. No, stálo to hrůzu peněz, ale páč mě sestra pověřila, abych to tam rozjel (dovolte mi, abych si tímto poklepal na rameno :o)), byl to večer velice vydařený. Jedna důležitá věc, když se dělá hostina pro hodně lidí - je třeba udělat zasedací pořádek tak, aby alespoň při zahájení seděli spolu lidé, co se neznají, aby byli tak nuceni se seznámit.

Jinak když se svatba odkládá, může to dopadnout taky jako u nás - několikrát jsme to měli v plánu, po každé nám do toho něco přišlo, až jsme si na to zvykli a přestali to řešit. Nijak nám to nepřekáží a i našemu okolí už to ani nepřijde :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.