| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svoji dceru jsem nikdy nespatřila

moc na tebe myslím a soucítím s tebou, tenhle měsíc to bude 9 měsíců, co nám po porodu v termínu zemřel chlapeček. 4 dny před vánocemi...všichni říkali, jaký to bude krásný vánoční dáreček.... nebyl... přesně si vybavuju tu neuvěřitelnou bolest a prázdnotu... ale přejde to, neboj... jen ta jizva tam zůstane pořád, cítím se stále jakoby poznamenaná. už na něj nemyslím denně, jen když jdu navštívit své kamarádky do porodnice... od 20.12 mi jich porodilo 10.... já budu rodit v listopadu, dr mi doporučovala počkat 6m, ale otěhotněla jsem jsem hned v unoru. Myslela jsem si, že se tím vše vyřeší, že budu konečně štastná, nebylo to tak, srovnávala jsem se s tím postupně, neustále jsem o tom mluvila, četla podobné příběhy, navštívila i zde doporučované www.anjeliky.sk.... naštěstí mám 3letou dceru, která mi moc pomohla...jestě si pamatuju, jak jsem mamce v porodnici říkala, že už žádné další dítě nechci a jak bych byla raději, kdyby byl postižený, než zemřel. Ted se na to dívám jinak - myslím, že mu tam je lépe než tady, že není nic horšího vidět trpět a umírat své dítě postupně. V té hrůze to bylo to nejlepší, co se nám mohlo stát. Viděla jsem ho jen, když mi ho položili na břicho, na pohřbu jsem nebyla, neměla jsem fyzickou ani psychickou sílu, byl 2 dny po Vánocích. držím ti palce, bude líp, neboj
pokud by sis o tom chtěla popovídat víc, napiš mi na můj email aboulaiche@seznam.cz

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.