| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svoji dceru jsem nikdy nespatřila

Milá Nikol,
i já jsem si bohužel před sedmi lety prošla tímto zážitkem. Náš chlapeček zemřel ještě v bříšku v 39 +5. Zahlédla jsem ho těsně po porodu, vypadal klidně jako andílek. Vůbec nikdo nevěděl co se stalo, až při pitvě se zjistilo malinké zamotání pupečníku. Lékař mi řekl" to je statistika". V den pohřbu se mi spustilo mléko, i když jsem proti tomu brala prášky. Snažila jsem se průběh pohřbu popsat, ale nejde mi to ještě ani teď. Nicméně mi ten rituál moc pomohl. Necely pulrok po porodu, jsme se rozhodli pro miminko, ale ono to nešlo. Přemýšlela jsem proč a zjistila jsem, že nechci další dítě, ale jen svého Adámka, představa holčičky (kterou jsem si předtím moc přála) mě vyloženě rozčilovala. Prostě jsem na nové dítě nebyla připravená a mé tělo to pochopilo dřív než já. Tak jsem vyhledala psycholožku a ona mi pomohla můj žal zpracovat. Po dalším půl roce jsem v pohodě otěhotněla. Psycholožka mě provázela celým těhotenstvím, protože jsem byla strachem úplně ochromená a na druhou stranu vyrovnaná, věděla jsem,že jestli to má být, tak to bude. Vše dobře dopadlo a naše holčička jde příští rok do první třídy.
Žal časem poleví a naučíte se s tím žít. Hodně štěstí do dalšího života.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.