| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svoji dceru jsem nikdy nespatřila

Ahoj Nicol,
zrovna ted mě moje dvě děti(6 a 10 let) hrozně nazlobili, ale ihned jsem si uvědomila že je to největší dar je mít vedle sebe. I když manželství se mi zrovna moc nedaří, v těhotenství mé holčičky ode mne manžel dal ruce pryč, protože má tchně ho přesvědčila že není jeho a i tak začínám chápat že to hlavní je že je mám. To co se ti stalo je mi hrozně líto, po přečtení tvého příběhu mě bolí srdíčko a nedokážu si představit tvou bolest ale hrozně ráda bych ti chtěla napsat že věřím Vám oběma, že krizi zvládnete, že zustanete spolu a budete jeden druhého podporovat ve vašem smutku a nakonec miminko přijde a víc miminek. Ze své vlastní zkušenosti vím, že rány se sice hojí ale jizvy zustávají. Časem už to nebude tak bolet, ale nikdy nezapomeneš. Doufám že se časem naše zdravotnictví změní a že bude možnost se rozloučit se svým miminkem které nedostalo ten dar žít mezi námi.Ale jen v nebíčku jako andělíček. Držím Vám oběma moc palce přeji spoustu dalších dětí a hlavně vuli žít dál. Hodně plakejte a přitom se milujte a uvidíte časem bude lépe. Pevně v to věřím za Vás. A budu na Vás myslet i na všechny kdo tuto bolest musel prožít Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.