| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svoji dceru jsem nikdy nespatřila

právě jsem přečetla váš článek o vaší bolesti,brečím tu jak želva,málem mě to také potkalo,ale miminko se nechtělo dát,tak teď je tu s námi a moc zdravý,jsou mu 4,5 měsíce a je to i v něm,vůbec beze mě nechce být a tak si ho pořád chovám a každý jen říká,že ho rozmazluji,ale není to tak,jen potřebuje víc lásky.
Jak k tomu došlo,mám už 2 zdravé děti,páreček,ale ani nevím jak a prostě jsem otěhotněla,věděla jsem,že si ho nechám,ale moje mamka to nepřijala,měla jsem pak problémy,i 2x krvácení,jednou v 11tt a pak těsně před vánocema,to už bylo kolem 5 měs.,věděla jsem ,že o něj nechci za žádnou cenu přijít,i když o něj babička nestojí,já ho už milovala,když byl v bříšku,tak jsme spolu bojovali,aby vše dopadlo dobře,také mi pomohl homeopat se všemi problémy,i s krvácením a vše nakonec dobře dopadlo.Babička ho sice do dneška nepovozila v kočárku,a kdybych jí nenavštívila,což je zřídka,tak si ho ani nepochová,je vidět,že se mu u ní moc nelíbí,tak jsme raději spolu doma a se sourozenci a tatínkem,tam je nám nejlépe.Je to náš MILÁČEK .
Přeji vám,aby se váj jizvy na srdíčku brzy vyhojily,ale nikdy ne dcerku nezapomínejte,i dalšímu miminku,které vám moc přeji o ní vyprávějte už v bříšku,jen tak se vám uleví a i to nové miminko vás pak lépe pochopí,i váš strach o něj.
Do budoucna vám přeji hodně lásky a štěstí do života,zase bude dobře,uvidíte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.