| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Prečo (ne)očkovať proti TBC v pôrodnici

Milý Usámo,zaplaťbůh se neočkuje proti pohlavním chorobám, protože to už by byl vrchol - to byste mně tedy už předem předjímala, že budu spát s Rusem a ten mně nakazí, ano? Nechte mně soudružko aspoň tu svobodu si rozhodovat, s kým budu mít - a jestli vůbec budu mít - pohlavní styk (můžu taky chtít odejít do řádu a potom by bylo očkování proti čemukoliv pohlavnímu absurdní). A dříve než znovu spustíte své kolo statistiky nepodložených argumentů, zkuste mně úplně rozumně odpovědět na tuto otázku: JAK JE MOŽNÉ, ŽE V NĚMECKU, KDE SE PROTI TBC POVINNĚ NEOČKUJE A JE TAM BĚŽENCU VÍC NEŽ U NÁS, JE VÝSKYT TBC NIŽŠÍ? Pokud mně tady toto naprosto rozumně zodpovíte, bud uvažovat o tom, že máte ještě jakous takous schopnost samostatného myšlení.
To Daniela: Ono je to proto, že dorůstají generace lidí, kteří byli v zahraničí a na rozdíl od totalitních vykopávek, které sedí na postech hygieniků (spíš hygieniček), ví, že leccos jde i jinak a líp a rozhodně nejsou spokojeni s tím, že jim někdo nařídí, že to nebo se MUSÍ, když do toho jdou peníze z jejich pojištění aniž by jim zároveň byli schopni logicky podložit, proč se to musí. A přitom já jim přece nepředepisuju, jak se mají chovat a co si mají nechat očkovat a co ne a s kým mají spát. Tak proč to chtějí nařozovat oni mně? Já si přece po přečtení statistik, příbalových letáků i kontrole očkovacích kalendářů a očkovací povinnosti v jiných zemích dokážu poměrně adekvátně spočítat, které očkování je dobré a které ne. Ke svému dětskému lékaři si samozřejmě také půjdu pro radu a on na mne vahou své osobnosti může působit, abych nechala očkovat ještě i něco dalšího. Ovšem pokud to jde - jako v porodnicích - pouze metodou nucení a zastrašování nepodloženými fakty, tak ať se jdou vycpat. O jejich "odborné" erudici si v tomto případě myslím svoje - tj.žádnou nemají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.