| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Manželka a matka v jedné osobě?

no :-) tak to má asi hodně maminek,jen se o tom asi moc nepíše...respektive spíše ve smyslu rad abychom také nezapomínaly být milenkami atp... a není toho na jednu ženskou trochu moc?
přiznávám nejsem kyberexstrasupermatkamilenkakamarádkakuchařkauklízečka....
mám dvě děti (splození druhého považuji za zázrak) dnes už se zase s manželem obejmeme, dáme pusu,ale doba narozenní druhorozeného a tulící povaha povaha toho prvního bylo jednu dobu opravdu pro jednu náruč dost.pak když si oba ujištěni fyzicky hráli či spali přichází manžel mně také pomazlit (se pomazlit?),mývala jsem pocity všelijaké,naprosto unešená ze chvil kdy na mně nikdo nemaká....
dnes je to lepší,ale na sex to opravdu není,kolikrát usínám dobitá s dětma v osm večer.... žádat ode mne trochu toho sexu,možná z donucení a z toho by snad neměl nikdo radost,přijde doba kdy bude zase všeho akorát...ráda bych byla i milenka, ale mám poněkud nemilenkovské starosti...počkám až na mne přijde ta milenkovská nálada...
snad by každý opravdu milující můž měl tohle pochopit
tomu mému o také trochu trvalo a máme za sebou dobu kdy se mi přiznal že na děti žárlí a není to trochu dětinské? tenkrát jsme is o tompovídali a dohodli se ,že vždy počká až se potulit přijdu já (bývala jsem až alergická,když se ke mně vrhal)pak to bylo opravdové, měla bych mu za to poděkovat,ale na druhou stranu si myslím že je snad normální,měloby být, nikoho nenutit do toho co sám nechce a trochu mě ranilo,když musím takové věci vysvětlovat
přesto DĚKUJI jakož i za to umývání nádobí,občas podlah,pověšené prádlo uvařený oběd,chvilky kdy sebere děti a já nemusím nikoho hlídat být ve střehu
DÍKY

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.