| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Manželka a matka v jedné osobě?

Ja to mam podobne. 2 maly kluci kteri jsou k neutahani. Rekla bych ze jsem se dostala do stadia kdy jsem hodne vic matka nez milenka ale s manzelem o tom mluvime. Nejhorsi je ze on to nemuze pochopit i kdyz uz to ode me slysel snad milionkrat ze to neni jeho chyba ze nemam chut na sex. Ale snazi se .....jde mu to tak 1 den a druhy uz ma zase ty smutne oci. Pro nej je sex taky nejlepsi relax a dobiti energie a pro me to je uplny opak momentalne. Tudle jsem mu rikala ze si mel vzit nymfomanku a on na me prekvapive ze pry si ji bral!!!!!!
Pomaha mi uplne se vsim doma nemuzu rict ze jsem utahana fyzicky jsem spis psychicky z reseni tech prokotinovych problemu ci je to auticko a kdo bude mit ted tento balon, jake tricko si ma vzit starsi a proc zase haze mladsi na zem jidlo. Je to furt dokolecka a ja uz mam kolikrat chut se sebrat a zmizet na nekolik dni ne hodin!!!!
Pro me je ted nejvetsi relax kdyz si muzu sednout vecer ke knizce a vim ze me manza nebude obtezovat...chudak maly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.