| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Manželka a matka v jedné osobě?

Já třeba uklízím až když manžel příde z práce a dcerku zabaví. No a že přichází do nepořádku? No a co jako? Tu chvilku než poklidím, to klidně přežije. Přes týden mu nevařím, stará se o sebe sám, dělám mu teplý jídla až o víkendech. Mně zase příde že s některýma chlapama se zachází jako s dětma. Aby byli ušetřeni nepořádku, aby děti byly oblečený v čistým až se tatínek vrátí z práce, aby nezlobily... tatínek přece není žádnej Bůh...
Že mám doma přes den bordel je druhá věc. Pokud přijde neohlášená návštěva, její problém. Pokud se někdo ohlásí, uklidím... Pokud přijde moje mamka, je z toho dycky mela, JAKTO že nemám vyžehlený, JAKTO že není umytý nádobí... ale to považuju za její problém, né můj.
A uklízení a šůrování rozhodně nepovažuju za prioritu svýho života, je to nutný zlo, a jsem trochu naštvaná, že jsem ženská a víceméně to leží na mně. I když manžel pomáhá. Hodně. Nedovedu si představit, že kolem chlapa budu skákat jak tajtrlík, to bych si na sebe upletla pěknej bič. My to máme tak, že třeba si vyhradíme půl, možná čtvrt hoďky denně na úklid. Rozdělíme úlohy (já uklidím hračky, ty jdi s košem, já zametu předsíň, ty vydrhni umyvadlo...) a za chvilku nemáme co dělat. Je taky otázka, jak moc kdo doma uklízí. Já například nepěstuju poličky se serepetkama, který budu muset denně otírat od prachu a vyhazuju zbytečný věci, který nepoužívám, aby se mně furt nepletly pod nohy. Určitě neumývám parapety zvenku a taky dveře od bytu neleštím. Rohožku před bytem sem nevyklepávala snad nikdy.... :o) Okna můžou být zasviněný třeba rok nebo dva... :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.