| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Manželka a matka v jedné osobě?

Ahoj, taky máme dvojčata, 14 měsíců, a kluka 5 let.
Dvojčata se nedají srovnat s monodětmi, je to úplně neuvěřitelný rozdíl. Těžko tady něco psát maminkám, které se dohadují, jestli se mají mýt okna 1x, nebo 2x za rok. Já říkám okna? Co to je? Asi jsme je myli nějak před rokem, ale nevím, jestli je letos budu mýt zase. I přes to, že prostě okna, spousta úklidu i žehlení apod. jsem vypustila a manžel pomáhá, co to jde, poté, co se vrátí v 19:30 nejdřív z práce, jsem na tom stejně, jako pisatelka. Je to tóčo, den uteče, i když se uklidí, tak je za 5 minut binec jako před tím. Večer v 21 h, kdy děti zpravidla usínají, poté, co uklidíme hračky a jiný binec, jsem tak vyčerpaná, že už nemám sílu na milování. Max. tak se najím, vlezu na hodinu do vany s knížkou a pak jdu spát.
Je mi to moc líto, ale my o tom s manželem mluvíme. Nicméně on by se moc rád miloval, on to zvládne, i když je unavený, já prostě ne. Nevím, co s tím. A jestli se to někdy změní.
Protože do 12ti to uteče, pak jdou děti spát, já zatím vařím a uklízím, nebo žehlím či věším prádlo, vstanou, najedí se, letíme pro staršího do MŠ, někdy na hřiště, na nákup, domů v 18 h, pak vaření, úklid, večeře, koupání, převlékání, krmení... A je 21 h ani nevíš jak, děti usnou a my opět začneme kolotoč kolem domácnosti...
Zkus ten svůj článek zkopírovat na www.dvojcata.cz, tam najdeš více pochopení, myslím, že všechny, které tam chodíme, to máme stejné...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.