| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Srážka

Xanti prosím kde jsi našla ten přepravní řád? Na dopravním podniku? Bych se tam mrkla jak je to s přepravou slepců. Já totiž do práce jezdila často s pánem,slepcem,kterej měl vodícího psa. A vždycky si sedal na první sedadlo v řadě za řidičem. A párkrát jsem byla svědkem že tam někdo seděl a ten pán ho musel žádat aby se zvedl. a dost často měli lidi kecy že místo pro invalidy je na druhé straně. a on jim chudák pokaždé vysvětloval že musí sedět na místě které je určeno pro přepravu psů,že ten pes je tak cvičenej,že ví že tam má místo. Mě to tak připadá taky logický,ten pes se tam nikomu neplete pod nohy a když je tak i cvičenej. A fakt to ten pán řešil minimálně 2x týdně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.