| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Svoji dceru jsem nikdy nespatřila

Milá Nikol,

vážně jsem Vás nechtěla vyděsit !!! Pravděpodobnost,že by se stejná věc stala několika lidem je velmi, vemli malá. Chtěla jsem Vám poslat sílu a přesvědčit Vás o tom,že ve své bolesti nejste sama.
Můj příběh se pokusím napsat stručně,i pro mě je velmi bolestivé znovu znovu se otvírat.Začalo to šťastně,vdala jsem se a po svatbě jsme zatoužili po miminku,trvalo to sice přes půl roku,ale otěhotněla jsem, a i když bylo těhotenství ke konci udržované,máme krásnou holčinu.Když jí byly tři roky, měla jsem pocit,že je čas nato jí pořídit sourozence,nevyšlo to v osmém týdnu byl zjištěn missed abort,lékaři mi tvrdili,že se to stává a na jeden či dva buď po sobě jdoucí potraty či mezi těhotenstvími má nárok každá žena,přesně za rok byl těhotenský test II,měla jsem pocit,že teď to musí vyjít,ze začátku bylo vše jak má byt,těhu nevolnosti,srdíčko bylo, ve 13 tt na ultrazvuku lékař konstatoval absenci životních funkcí,zhroutil se mi svět.O chybějící empatii mezi zdravotníky se nebudu rozepisovat, to by bylo na další příběh.Po výkonu přišly komplikace, následovala další revize dělohy, antibiotika .........
Měla jsem pocit,že už všechno vzdám,ale nějak jsem se zmobilizovala objednala nás s manželem v Genetu,výsledky karyotipizace,vše v normě. Další těhotenství jsem neplánovala,ale přesto jsem neužívala antikoncepci,asi zafungovalo podvědomí a touha po tom,co člověk nemůže mít.Nicméně se nedařilo,poté jsem změnila zaměstnání,odjeli jsme na dovolenou a po návratu jsem zjistila,že jsem těhu /v nové práci jsem byla 1 měsíc/,radost,kterou jsme s manželem měli se nedá popsat,vždyť jsme podle testů oba zdraví,jedno dítě už spolu máme a řikali jsme si, že pokud excistuje nějaká spravedlnost, musí to tentokrát vyjít.Bohužel, jsem čtvrtý týden po další revizi dělohy v 12tt.Sedím na dně a musím se od něj odlepit,ale nevím,zda to zvládnu...............
Na říjen jsem nás objednala do Podolí do Centra reprodukční imunologie - náš problém by mohl být, imunologického rázu a tady zazlívám lékařům,že tohle vyšetření už jsem mhla mít dávno hotové, atd. atd.....to by bylo na další příběh.Momentálně vím,že do dalšího těhotenství nemám sílu,pokud bych neměla nějakou záruku,že to dopadne dobře.Mám pocit,že to nejlepší z nás jsme dali prvnímu dítěti a moc by mě mrzelo, dívat se nato jak jsem třeba tomu dalšímu předala v gen. informaci problémy s početím,či cokoli jiného.........
Po poslední revizi,mi opět městná krev v děloze, odmítám další narkozu a nechávám si jí odvádět sondou z dělohy live,není to vůbec příjemné, stále chodím na kontrolní odběry HCG,odlučuje se mi příliš pomalu z těla,,,,,,,,,,
Než se rozhodnete pro další těhotenství,opravdu se zeptejte lékaře na všechna vyšetření,která byste mohla podstopit,je skutečně lepší,pokud by se našla nějaká příčina,jí odstranit,či být v těhotenství více sledovaná,brát podpůrné léky,nevím...
Nekončím moc optimisticky a tolik jsem chtěla.Přeji hodně síly a hlavně ať se daří.A až bude Váš test II,budu moc držet palečky,aby bylo vše dobré.
Martina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.