| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Srážka

Musím podotknout, že jsem opravdu nechtěla, aby článek vyzněl ukňouraně. Jsem vcelku pozitivní člověk a na svět se směju, stejně jako to učím svého prcka, i když z toho ještě teď nemá rozum:-). Rozhodně nejsem typ věčného stěžovatele, jen jsem ve špatné náladě shrnula to, co mi od těhotenství po mateřství vadilo, nad čím jsem se pozastavila, ale později to pustila z hlavy.. Není to tak, že bych se cítila jako střed světa. I než jsem byla těhotná a teď s matkou s kočárkem, stejně mi vadilo, jak se lidé chovají bezohledně. Ano, i já si dokážu o místo na sezení říct, ale tak nějak z principu mi vadí, že ti, kteří jsou stydlivější a neumí to, mají prostě smůlu. Přitom jsem byla vychovávána v tom, že tohle je prostě slušnost. Co se týče úřadů, nejsem hloupá a papíry jsem si domů donesla ještě v těhotenství a vyplněné je nesla na úřad, ale i tak se mi návštěva pěkně protáhla. Navíc máme 2 sociálky každou na jiném konci města, takže půl papírů jsem nesla na jednu a druhou půlku na druhou, matrika i pojišťovna jsou také jinde, takže běhání na půl dne a přítele jsem tam posílat nechtěla, protože už takhle má práce nad hlavu a ještě řešit úřady.. Článek rozhodně neměl být o tom, že to máme hrozně těžké, ale všeobecně o lidské slušnosti a o tom, jak mizí, jak už lidé dnes nejsou schopni spolu normálně komunikovat a téměř každý se bezhlavě někam žene, nezastaví se a nezamyslí se nad hodnotami, které dříve byly samozřejmostí.. A k té nehodě. Ano, přiznala jsem, že to byla moje chyba, i my máme auto v hodnotě 50 tisíc,které potřebuje přítel denně, a když mi jiný řidič odlétávajícím kamínkem rozbil přední sklo, nedělali jsme z toho tragédii a vyřešili to přes pojišťovny. Ano, je to běhání, ale myslím, že když člověk vidí, že s ním viník jedná slušně, jde se i dohodnout, že to s ním prostě oběhám a kam potřebuje ho zavezu.. Ale asi je to právě tím světem lhářů a různých podvodů, že si lidé nevěří a proto se nechtějí domluvit. Taky se mi bohužel stalo, že mi někdo na parkovišti "srovnal" celý předek a urazil zrcátko. Oprava za 30 tisíc, ale bohužel viník nehody ujel..Nemusel nést žádné následky, platit pokutu, omlouvat se.. Právě proto i říkám, jestli ti co lžou a jsou bezohlední, se nemají o něco lépe. Jo a jen poznámka ke kojení. Asi by mi nedělalo problém nakojit, kdybych kojila, ale bohužel jsem krátce po porodu přišla o mléko, takže s sebou sice vozím lahvičku s mlíčkem, ale protože v termoobalu nevydrží dostatečně teplá 3 hodiny, jedu vždy někam, kde ji ohřeju a bohužel na místě nebylo kde, takže vážně nešlo malého nakrmit.. Teď se na to dívám s odstupem několika dní a musím říct, že ano, někteří lidé jsou blbci, někteří jsou jen nevšímaví a nechtějí si všimnout a někteří prostě mají problém se domluvit.. Důležité je, že jsme zdraví a relativně šťastní.. Jen si myslím, že by se žilo o dost lépe bez lhářů, podvodníků a s lidmi, kteří jsou slušní.. Pak by se snad byla i lepší domluva a méně srážek s blbci..
PS: Co já vím, tak si spousta maminek u nás stěžovala na MHD, ale každá se to bála napsat.Teď už vím proč.. Tolik kritiky jsem nečekala, ale opravdu to někdy nejde. Takový otrávený ksicht, tisíc řečí okolo a nevraživé pohledy ostatních cestujících, že si někdo dovolil požádat o sednutí, opravdu je lepší občas postát..
Tak se všichni mějte krásně, děkuji za vaše názory a přeji málo srážek s blbci i s maminami, které při couvání pořádně nekoukají:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.