| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Srážka

Pavla nerovná se Lizzie, Pavlo, stěžuješ si na rýpání, všechny Tvoje příspěvky jsem teda nečetla, ty Lizziiny skoro všechny, ale příjde mi (můj subjektivní názor), že Lizzie je hodná, tolerantní, inteligentní holka, která umí přemýšlet a nebojí se diskutovat - ne jen mazat med kolem huby. Tebe neznám, myslím si na základě toho, co jsem od Tebe četla (je toho dost málo na nějaký názor), že ty důchodce zbytečně hážeš do jednoho pytle. Spíš tu vidím netoleranci z Tvé strany.
Jinak máš pravdu, že někteří lidi jsou tu urýpaní, někteří velmi - neměla bych odvahu tu zveřejnit jakýkoli článek, zda by mne tu někdo neroznesl na kopytech. Příjde mi to, že kdo chce psa bít, vždy si hůl najde.
Ale většina lidí je tu naštěstí normálních. Ale já bych tu odvahu prostě neměla, ať už to svědčí o nízkém sebevědomí či o čemkoli, příjde mi, že pokud není článek na téma : umřelo mi miminko atd, tak lidé různých názorů se tu zrovna netolerujou. Někteří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.