| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Manželka a matka v jedné osobě?

Asi se na této stránce budu vyjímat jako pěst na oko, protože jsem zástupce mužského pokolení, ale rozhodl jsem se zareagovat poté, co mi odkaz na tento článek poslala moje partnerka do práce a do předmětu napsala “To znám…“. Taková poznámka samozřejmě nutí k zamyšlení a reakci. Mám čtyři křížky, partnerka je výrazně mladší a doma žijeme s její 6letou dcerou z prvního manželství a naší roční holčičkou. A teď k věci. U nás sex po narození miminka také téměř vymizel a pokud napíšu, že na něj dojde jednou za dva měsíce, tak budu možná i přehánět. A rozhodně nejsme ten případ, že bych já žadonil a ona odmítala. Unavená je sice často, ale ten blok je spíše ve mně, neboť ona mi absenci našeho sexu často naznačuje. Co se tedy děje? Za sebe mohu prohlásit, že děti za to primárně nemůžou. Partnerka mě přestala vzrušovat, hlavně asi proto, že sex s ní je nuda. Není vynalézavá, spokojí se s jednou polohou a o nějakém dalším laskání, orálním sexu či dalším vynalézání nemůže být ani řeč. Není frigidní, je jen submisivní, bez vlastní aktivity. Takže já se soustředím na dosažení jejího orgasmu, sám ho někdy ani nemám. Tím se z toho stává jakési preventivní opatření, aby mi jednou neutekla s dcerkou, kterou mám rád, u jejíž všech krůčků chci být a poslední, co bych jí (i sobě) přál, je dětství v neúplné rodině nebo s nějakým náhradním tátou, který by nepřímo spolurozhodoval, zda mi půjčí mou vlastní dceru nebo ne. Brrr. Nejsem nevěrný, ale vím, že pokud bych si chtěl užít kvalitního sexu, musel bych se ohlédnout jinde. Takže jsme se ocitli v takové slepé uličce, protože věci, které jsem napsal, jí říct nedokážu, abych ji neranil. Možná nějakým naznačováním. Asi mi tady některá z vás namítne, že všichni chlapi jsou chlípní nebo úchylní dobytci a mají v sexu úplně jiné priority než ženy. Asi ano, ale mé to pocity nezmění, protože pro mě je sex touha, láska, chtíč, živelnost, něžnost, dobývání, prostě všechno, jen ne úkol. Z toho všeho mi vychází neřešený a neřešitelný rozdíl mentalit obou pohlaví, daný přírodou. Vždyť i Fráňa Šrámek ve svém Splavu píše, že „muž má touhu rozsévače, žena má úrodný klín“. Neříkám, že z toho mám radost… malheureusement, c’est la vie, mesdames.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.