| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přetvářka a zloba nám stále ničí život

Jestli to bylo na mě tak ani netuším, kde Kamenice je. ,,Kromě tý z Růžovky" Já jsem z Krkonoš a nikomu nepřeju to zažít . Nevím co je pravdy na tom článku, ale u nás to tak prostě chodí. Vybydlí vlastní barák a město jim dá jinej. Proč? Protože udělaj vyrvál. V životě neplatili nájem, plyn, nebo elektriku, jelikož to za ně zaplatí město, protože udělaj vyrvál. Měsíčně dostanou 70000,- na sociálních dávkách, v životě nepracovali a před barákem jim stojí Nissan Primera, VW Sharan, 2 Mercedesy, Daevo a myslim ještě Lancia. Všichni kouří včetně dětí. Co nedostanou od města, to si ukradnou. Policajti dělaj, že to nevidí, aby chudáčky nediskriminovali. Kradou věci dětem ve škole a doma je sjedou, že se nechali chytit. Taky jsem proti nim nic neměla, ale po osobní zkušenosti jsem změnila názor a ty auta jim nezávidím, mám slušný auto, ale dost dlouho a tvrdě jsem musela makat.V dnešní době bych tomu článku i věřila, protože naše město a místní úřady jsou prvotřídní ukázkou rasové diskriminace naruby a o tom se tak trochu v článku píše. A proč tohle vlastně řeším. No asi proto, že mě to štve...protože když bych jim měla dát za rok všechny svoje příjmy, tak by to dalo tak na 1/4 jejich ročních příjmů a já nemá nárok ani na přídavky na děti. Od mala dětem říkám, že je jedno jestli je někdo černoch nebo běloch, že jsou to všechno prostě lidi, ale někdy to není pravda, protože někteří jsou něco jako nadlidi, na které se zákony nevztahují

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.